Отличени в Национален конкурс за детски рисунки "Траките" 2017

Жури
Румен Петков - художник,
Катя Христова - художник
Кристиян Желязков - историк
Честито на наградените!
Благодарим на всички деца за прекрасните рисунки!
Радваме се, че темата Ви вълнува и сте научили толкова много за Траките и тракийската култура.
Благодарим на техните учители, ръководители на школи и родители за помощта и подкрепата.
Нови успехи! С нови знания и умения до следващото издание на конкурса през 2018 година.
Ренина Лекова

Първо място - Първа възрастова група
Мария Йонкова – 10 години
Школа „Захари Зограф“, гр. Самоков
ръководител Пепа Боянова


 

Второ място - Първа възрастова група
Ния Иванова Мъдрова – 10 години
Школа „Ренина“, гр. Казанлък
ръководител Ренина Лекова


 

Трето място - Първа възрастова група
Изабелла Христова – 10 години
Школа „Малък Зограф“, гр София
ръководител Ана-Мария Димитрова


 

Първо място - Втора възрастова група
Никола Заров - 13 години
НУПИД „Академик Дечко Узунов”
Ръководител Радостина Павлова


 

Второ място - Втора възрастова група
Анелия Ангелова Ковачка – 12 години
Школа „Захари Зограф“, гр. Самоков
ръководител Пепа Боянова


 

Трето място - Втора възрастова група
Петя Димитрова Димитрова – 12 години
ОУ „Антон Страшимиров“, гр. Бургас
преподавател Дима Асланова


 

Първо място - Трета възрастова група
Анастасия Вукова – 15 години
Школа „Захари Зограф“, гр. Самоков
ръководител Пепа Боянова

 

Второ място - Трета възрастова група
Гавраил Драгомиров Иванов – 14 години
Школа „Ренина“, гр. Казанлък
ръководител Ренина Лекова


 

Трето място - Трета възрастова група
Магдалена Замова – 16 години
НУПИД „Академик Дечко Узунов”
Ръководител Радостина Павлова


 

Наградата на Община Казанлък
Росица Савова Влаева – 11 години
Детска школа „Живопис“, гр. Бургас
преподавател Ира Йотова


 

Наградата на НЧ "Възродена Искра - 2000"
Стефан Иванов Милев – 13 години
Школа „Ренина“, гр. Казанлък
ръководител Ренина Лекова


 

Наградата на Исторически музей "Искра" гр.
Казанлък
Калоян Янакиев - 13 години
Школа „Ренина“, гр. Казанлък
ръководител Ренина Лекова


 

Наградата на Общинска библиотека "Искра"
Боряна Маринова – 13 години
Школа „Малък Зограф“, гр София
ръководител Ана-Мария Димитрова


 

Наградата на Музея на фотографията и визуалните изкуства
Християн Плачков - 12 години
Школа „Ренина“, гр. Казанлък
ръководител Ренина Лекова


 

Наградата на Ротари клуб гр.Казанлък
Слави Борисов Павлов – 13 години
НУПИД „Академик Дечко Узунов”
Ръководител Радостина Павлова
Наградата на Уинър Уил клуб гр. Казанлък
Соня Стойчева – 9 години
Школа „Захари Зограф“, гр. Самоков
ръководител Пепа Боянова


 

 

Наградата на Пламарт магазин
Пресиана Данова - 8 години
Школа „Ренина“, гр. Казанлък
ръководител Ренина Лекова


 

 

Наградата на Рекламно студио "Nelisat"
Моника Иванова - 8 години
Школа „Ренина“, гр. Казанлък
ръководител Ренина Лекова


 

 

Наградата на ООД"Акорд-95
Мартин Филипов Марков – 7 години
139 ОУ „ Захарий Круша“, гр. София
ръководител Мариела Петкова


 

 

Наградата на Д-р Генчеви, клиника
Д-р Гечеви Павел Баня
Евгени Гечев – 11 години
Школа „Захари Зограф“, гр. Самоков
ръководител Пепа Боянова


 

 

facebook

 

Всички права запазени. © 2012 Дизайн и разработка: "Казанлък инфо" www.kazanlak-bg.info
Отличени в Национален конкурс за детски рисунки "Траките" 2017