Регионален конкурс за детска рисунка "Долината на розата и тракийските царе"

    СЪОБЩЕНИЕ

    ЗА УЧАСТНИЦИТЕ В НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА ДЕТСКА РИСУНКА „ТРАКИТЕ“

    Изложба и награждаване

    25 август 2017 година от 17:00 часа в Исторически музей „Искра“ –  Лапидариум

    град Казанлък

    <<< Вижте кой е награден >>>

    ВХОД

     

     



 

Наградени участници от V Национален конкурс за забавна песен "С песен да възродим доброто"

На 11 март бе проведен V Национален конкурс за забавна песен „С песен да възродим доброто”.

 

Конкурса е организиран от НЧ „Възроден Искра – 2000”, под патронажа на Кмета на Община Казанлък – г – жа Галина Стоянова и с подкрепата на Община Казанлък.
Тричленно жури в състав председател – г – н  Хагашод Агасян – композитор, и членове г – жа Ваня Пашова – отдел „Култура и туризъм”, Община Казанлък и г – н Йвайло Йовчев – солист в Старозагорска опера, оценяваше таланти от цялата страна.


Наградените участници в конкурса:


КАТЕГОРИЯ: ИНДИВИДУАЛНИ  ИЗПЪЛНИТЕЛИ I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА /диплом, медал и предметна награда/
ПЪРВО МЯСТО – ТОДОР БОРИСОВ – АРТ ВОЙС ЦЕНТЪР, ГР. ПЛОВДИВ
ВТОРО МЯСТО – РАДИАНА ПЕТРОВА – ШКОЛА „РИТЪМ” ВК СЛИВЕН
ВТОРО МЯСТО – МАРТИН СТОЯНОВ – ОДК ВАРНА
ТРЕТО МЯСТО – АНГЕЛИКА ЛЮБОМИРОВА – ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТРЕТО МЯСТО – МИРА ПУЙКОВА – ОБЩИНСКИ ДЕТСКИ ЦЕНТЪР ЗА КУЛТУРА И ИЗКУСТВО – РУСЕ
ТРЕТО МЯСТО – МИХАИЛ ЕВТИМОВ – ОП „МЛАДЕЖКИ ЦЕНТЪР”, ХАСКОВО

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА НЧ „ВЪЗРОДЕНА ИСКРА – 2000” – СИМОНА – ЙОАНА ДАНИЕЛ ГАЙДУРСКА /диплом  и предметна награда/
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ – МАЛЪК АРТИСТИЧЕН УЧАСТНИК – ТЕОДОРА ЕВТИМОВА /диплом  и предметна награда/


КАТЕГОРИЯ: ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА /диплом, медал и предметна награда/
ПЪРВО МЯСТО - СТАНИСЛАВ ИЛИЕВ – ШКОЛА „РИТЪМ” ВК СЛИВЕН
ПЪРВО МЯСТО – ВИКТОРИЯ ВЪРБАНОВА – АРТ ВОЙС ЦЕНТЪР – ПЛОВДИВ
ВТОРО МЯСТО – ВАЛЕНТИН ИЛИЕВ – АРТ ВОЙС ЦЕНТЪР – ПЛОВДИВ
ВТОРО МЯСТО – РЕНИ ПЕТРОВА – НЧ „ВЪЗРОДЕНА ИСКРА – 2000”
ТРЕТО МЯСТО – ИВАН ЕДРЕВ – ШКОЛА „РИТЪМ” – ВК СЛИВЕН
ТРЕТО МЯСТО – ВЕСЕЛА ПАУНОВА – НЧ „ВЪЗРОДЕНА ИСКРА – 2000” – КАЗАНЛЪК
ТРЕТО МЯСТО – ГАБРИЕЛА ЖЕКОВА  - НЧ „ВЪЗРОДЕНА ИСКРА – 2000” –КАЗАНЛЪК

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА ОБЩИНА КАЗАНЛЪК – ЗАРА УЗУНОВА – НЧ „ГЕОРГИ БАКАЛОВ” – СТАРА ЗАГОРА /диплом и предметна награда/



КАТЕГОРИЯ: ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА /диплом, медал и предметна награда/
ПЪРВО МЯСТО – ГЕРГАНА СТОЯНОВА – НЧ „НАДЕЖДА” – ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ПЪРВО МЯСТО – АНТОНИО ДАЧОВСКИ – НУМСИ „ХРИСТИНА МОРФОВА” – СТАРА ЗАГОРА
ВТОРО МЯСТО – ТРАЯНА ПЕТКОВА – ШКОЛА „РИТЪМ” – ВК СЛИВЕН
ВТОРО МЯСТО – МАРТИНА ЖЕКОВА – НУМТИ „ДОБРИН ПЕТКОВ” – ПЛОВДИВ
ТРЕТО МЯСТО – МАРГАРИТА БАРУЛОВА – НУМСИ „ХРИСТИНА МОРФОВА” – СТАРА ЗАГОРА
ТРЕТО МЯСТО – ПЛАМЕН ИЛИЕВ – ШКОЛА „РИТЪМ” – ВК СЛИВЕН

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА ХАЙГАШОД АГАСЯН – ЛОРА ГЕРДЖИКОВА – НЧ „ГЕОРГИ БАКАЛОВ” СТАРА ЗАГОРА /диплом  и предметна награда/

КАТЕГОРИЯ: ВОКАЛНИ ГРУПИ I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА /диплом, плакет и предметна награда/

ТРЕТО МЯСТО – ДЕТСКА ВОКАЛНА ГРУПА „ОРФЕЙЧЕ”  - ОП „МЛАДЕЖКИ ЦЕНТЪР” – ХАСКОВО

КАТЕГОРИЯ: ВОКАЛНИ ГРУПИ III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА /диплом,  плакет и предметна награда/

ПЪРВО МЯСТО – АКАПЕЛНА ФОРМАЦИЯ „ХРИСТИНА МОРФОВА” – НУМСИ „ХРИСТИНА МОРФОВА – СТАРА ЗАГОРА
ВТОРО МЯСТО – ВОКАЛНА ГРУПА „BLACK & WHITE”- ОДК „СВ. ИВАН РИЛСКИ” – КАЗАНЛЪК

 

 

facebook

 

Всички права запазени. © 2012 Дизайн и разработка: "Казанлък инфо" www.kazanlak-bg.info
Наградени участници от V Национален конкурс за забавна песен "С песен да възродим доброто"